مشاوره فنی کسب و کار مادیار فناوری ویرا

شرکت مادیار فناوری ویرا با بهره گیری از تیم متخصص و حرفه ای، فعال و با تجربه در زمینه برندینگ، تحقیق و مشاوره کسب و کار، به خوبی می‌تواند به کسب و کار و مجموعه شما فرصت بهتر دیده شدن و حس خوشایند و حرفه‌ای بودن ببخشد. کسب و کار شما می‌تواند رشد کند. درآمد شما می‌تواند چند برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید و مشتریان خود را در زمان درست، مکان درست و به روش درست مورد هدف قرار دهید. ما در این مسیر با ارائه برنامه های کوتاه و بلندمدت، استراتژی موقعیت، فازبندی مراحل راه اندازی کسب و کار از صفر تا صد، مطالعه و تحقیقات در حوزه راه اندازی کسب و کار تخصصی شما، همراهتان هستیم.

از ویژگی‌های شرکت مادیار فناوی ویرا به عنوان یک مشاور کسب و کار:

  • داشتن سابقه 20 ساله مشاوره در زمینه طراحی و راه اندازی کارخانجات تولیدی توسط مدیران شرکت با شرکت‌های بزرگ و مطرح کشور.
  • ارائه ارزیابی عینی از سیستم و کسب و کارهای فعلی و راه هایی برای بهبود آنها.
  • ارائه راهکارها و استراتژی‌های نوین و متناسب با کسب و کار و بودجه.
  • داشتن دانش و اطلاعات کافی در زمینه هر نوع کسب و کار و بازار مشتریان آن.
  • ارائه کمی و کیفی چشم اندازهای (کوتاه مدت و بلند مدت) بکارگیری مشاوره و راهکارهای موفقیت کسب و کار.
  • تعامل مداوم با شما و سازمان شما.

مهمترین خصوصیات یک مشاور خبره :

1- تجربه و سابقه کاری مرتبط و استارت آپی مشاوره مدیریت

قطعاً یکی از مهم ترین فاکتور های یک مشاور مدیریت خوب تجربه و سابقه کاری او است، پس باید شخصی که به عنوان مشاور خود انتخاب میکنید، قبلا تجربه و سابقه کار موفقی داشته باشد یعنی حداقل چندین بار کسب و کار استارت آپی را به موفقیت و یا نزدیکی آن رسانده باشد. حتی اگر مشاور مدیریت در این مسیر شکست خورده باشد هم می تواند برای ما مفید باشد، زیرا با شکستی که خورده است تجربه مقابله با آن شکست را دارد و می تواند از پیش آمدن آن مشکل در استارت آپ شما جلو گیری کند.

۲-  آشنایی مشاور مدیریت با آن صنعت و کسب و کار

یکی دیگر از فاکتور های انتخاب یک مشاوره مدیریت کسب و کار حرفه ای آشنایی او با موضوع کسب و کار شما است، اگر مشاور مدیریتی که انتخاب میکنید به هیچ عنوان با کسب و کار شما آشنا نباشد هرچقدر هم با فروش و بازار آشنا باشد، با این حال نمی تواند برنامه ریزی مخصوصی برای کسب و کار شما انجام دهد و ممکن است نصف وقت مشاور مدیریت برای درک و یادگیری کار شما سپری شود و سپس بتواند بهترین ایده را به شما بدهد.

۳-  تحصیلات آکادمیک، تخصص و آینده نگری مشاور

فاکتور بعدی تسلط مشاوره مدیریت کسب و کار برای استارت آپ ها در موضوع مشخص کردن استراتژی کار و آینده نگری او است، مشاور مدیریت شرکت شما باید بتواند برنامه یکساله یا ۶ ماهه شما را در ماه اول برای شما بچیند و تمام کارها و مراحل انجام آنها را از قبل برای شما برنامه ریزی کند تا بتوانید بهترین مشاوره مدیریت را داشته باشید.

۴-  قدرت برنامه ریزی، تدوین و مدیریت طرح کسب و کار و برنامه بازاریابی توسط مشاور

برای مثال اگر کسب و کار شما بصورت آنلاین است و یا به هرحال می توانید از دنیای اینترنت برای خود مشتری جذب کنید اولین کاری که مشاور مدیریت شما باید انجام دهد استخراج تمام مناسبت های مختلف در سال جاری و چیدن برنامه فروش، کمپین های بازاریابی، تبلیغاتی و تخفیف های مناسبتی است تا شما برای تک تک موقعیت های فروشی که وجود دارد آماده باشید و بهترین فروش را داشته باشید.

فردی که قرار است مشاور مدیریت شرکت شما باشد باید قدرت برنامه ریزی و ساخت کمپین های مختلف را داشته باشد، بدین صورت که او حتما باید بتواند یکسری مسابقات یا راهکار های مختلف برای به حرکت درآوردن مشتریان شما و برقراری ارتباط بیشتر با آنها داشته باشد. امروزه هرچقدر که بتوانید به مشتری تان نزدیک تر شوید می توانید اعتماد و مسلماً فروش بیشتری بدست آورید.

۵-  قدرت اجرایی و مدیریتی بالای مشاور

یک مشاور مدیریت باید قدرت و توانایی و حتی سوابق مدیریتی داشته باشد. پس حتما در انتخاب مشاور مدیریت برای استارت آپ ها باید حساسیت بالایی داشته باشید زیرا که آینده کسب و کار شما را می تواند همین مشاور مدیریت شرکت شما مشخص کند. حتما برای مواردی همچون استفاده درست از اینستاگرام، وب سایت و درکل برای بخش بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) خود از مشاورین خبره مدیریت استفاده کنید.

فهرست